Anmälningar Göteborgsklassikern

Listan kan sorteras på Förnamn, Efternamn och Grupp och du visas på listan så snart din betalning bokförts på vårt BankGiro.

Anmälningsåret är det år då vi registrerat din anmälan.

Förnamn Efternamn Grupp
Agneta Bjarne Team Agge 
Agneta Ellström Team Agge 
Agneta Granlund Senab Swifters 
Agneta Heinrich  
Agneta Samuelsson Sekatörerna 
Amanda Andersson Like 
Anders Björklund 3*Björklund 
Anders Ericsson Team X-hallen 
Anders Eurén Betonmast AB 
Anders Helmborn Marias gossar 
Anders Himmelmann AstraZeneca 
Anders Johansson Betonmast AB 
Anders Ludvigsson Team Träningsvärken 
Anders Malmberg Amigos 
Anders Martinsson  
Anders Olofsson  
Anders Pousette  
Anders Tarrant  
André Hammar Göteborgs-Posten 
Andrea Pedersén FUL 
Andrea Thorin MVLT 
Andreas Bengtsson Betonmast AB 
Andreas Blomberg Sekatörerna 
Andreas Fransson  
Andreas Sigfridsson Sahlgrenska Universitetssjukhuset 
Andreas Ulvdell Betonmast AB 
Anette Gullbrandsson  
Anette Nyberg nilsson  
Anita Carlsson  
Anki Ferm sperlich Like 
Ann Svensson Betonmast AB 
Ann Åfeldt Soppgänget 
Anna Bendz F&F 
Anna Berntsson Sahlgrenska Universitetssjukhuset 
Anna Didriksson Pralinerna 
Anna Herlitz CooperVision Nordic 
Anna Hjelm Göteborgs-Posten 
Anna Ingvaldsdotter Schnyggon 
Anna Ingvaldsdotter Schnyggon 
Anna Järlebrandt Järlebrandtskans lakejer 
Anna Olsson Flyt 
Anna Palm PERFA 
Anna Ramne PERFA 
Anna Schantz AstraZeneca 
Anna Stojanovski Älvegårdens Elit 
Anna Stoopendahl  
Anna Ternstrand  
Anna Thoresson ahlgren Team Bechamel 
Annacarin Von heideman  
Anna-karin Johansson Team Fight 
Anna-lena Gustavsson  
Ann-christine Sönnerholm Rundsvallarna 
Anne Ekberg  
Anne Mark pousette  
Anne-christine Andersson Just do it 
Anne-kristine Åsberg olsson  
Anneli Karlén Kan Kal så kan Ada 
Annelie Svenningsen Blixten och gänget 
Annette Sturesson  
Annika Janson Qwinns 
Annika Nielsen EcoOnline 
Annika Skarrie  
Ann-kristin Fagerman Anki och Karin 
Arvid Brännman  
Barbara Tichy DFDS 
Bengt Norberg GHIF 
Birgitta Harberg Östra Göteborg 
Birgitta Mehringer  
Birgitta Sjödin  
Birgitta Tarrant  
Björn Arnesson Björnligan 
Björn Ternstrand  
Blenda Sandberg Previa Göteborg 
B-o Hertz Team Galoscherna 
Boel Nilsson Pralinerna 
Brian Minter Sahlgrenska Universitetssjukhuset 
Britt Christiansson  
Britt-marie Sand Conrad&Co 
Camilla Candle Lovet Life 
Camilla Lexberg CooperVision Nordic 
Camilla Löfving Konkubinerna 
Camilla Påhlman Happy 
Camilla Ölander Team Bechamel 
Carina Mundin Dålig fantasi 
Carl Hagman Betonmast AB 
Carlos Alegría barchi Peru 
Caroline Ahrnens Martin Betonmast AB 
Caroline Larsson EcoOnline 
Caroline Nilsson Alla 
Catarina Stensson Pantertanter 
Cecilia Andersson Älvegårdens Elit 
Cecilia Cedergren LerumsFinest 
Cecilia Holmgren  
Cecilia Tvingby  
Charlotta Larsson  
Charlotte Benjaminsson Amarantine 
Charlotte Christiansson  
Christer Christiansson Lonesome runners 
Christer Norberg Beppos 
Christer Strömberg  
Christian Hatheyer Soppgänget 
Christina Arnergård  
Christina Carlsson Previa Göteborg 
Christina Hallberg Östra Göteborg 
Christina Hogan Chrisicus 
Christina Thorén  
Christina Wanner  
Cisilia Lindblad Västsvenska Ornitologiföreningen 
Claas-håkan Björklund  
Claes Nordström FOOD IT 
Clara Johansson Vi klarar allt 
Clare Russell  
Cristin Jansson Pantertanter 
Dag Björklund 3*Björklund 
Dan Larsson Östra Göteborg 
Daniel Hallén  
Daniel Kahnberg  
Daniel Larsson  
Daniel Nordström  
Daniela Balas AstraZeneca 
David Odengard Betonmast AB 
David Rabe Björnligan 
David Sjöström AstraZeneca 
Ebba Kånge  
Elenor Norberg Beppos 
Elin Sjöholm Lovet Life 
Elisabeth Runesson Sahlgrenska Universitetssjukhuset 
Elisabeth Östman Östvinden 
Emelie Frånlund  
Emelie Johansson EcoOnline 
Emelie Ohlsson EcoOnline 
Emil Bergström Team Kungsbacka 
Emma Bergström Team Kungsbacka 
Emma Blomberg Pralinerna 
Emma Carlsson wikström Steget 
Emma Grahl MVLT 
Emma Hermansson  
Emma Holmberg EcoOnline 
Emma Kjellin  
Emma Ramne PERFA 
Emma Wallman Hisingens hurtigbullar 
Erik Ulfhammer Team Hassel 
Erik Westman  
Erika Johannison Älvegårdens Elit 
Eva Daveus  
Eva Grenfeldt Brännö 
Eva Melin  
Eva Törnberg Bredalens IS 
Eva-lena Andersson Team Ollepop 
Eva-maria Allansdotter-bagå  
Evelina Nodesjö Team Bechamel 
Felicia Selle Betonmast AB 
Florian Lackner FUL 
Fredrik Andersson  
Fredrik Arvidsson Team X-hallen 
Fredrik Fostvedt FUL 
Fredrik Larsson Järlebrandtskans lakejer 
Frida Lind Team WinLin 
Frida Sternvad  
Frida Warmenius  
Gabriella Kylen  
Gert-ove Wahlström  
Glenn Bergqvist Kan Glenn så kan vi 
Gunilla Lind Sahlgrenska Universitetssjukhuset 
Gunilla Olofsson  
Gunilla Ott Vi klarar allt 
Gunilla Person F&F 
Gunnar Skaven Marias gossar 
Gunnel Niklasson Vaniljbullen 
Göran Sjöberg Tripnet AB 
Hanna Börjesson Göteborgs-Posten 
Hanna Danielsson Lundby vård/op 
Hanna Floengård FOOD IT 
Hanna Henningsson Lonesome runners 
Hanna Metsälehto CooperVision Nordic 
Hanna Rohdin Team Hasselvägen 
Hanna Westanmo EcoOnline 
Hans Böttrich  
Hans Magnusson  
Heidi Papillero ITRIM Eriksberg 
Helen Holmeros  
Helena Gidgård Östra Göteborg 
Helena Högfeldt Hisingens hurtigbullar 
Helena Lignell Hellre än bra! 
Helena Olofsson  
Helena Sjödin olausson TräningsFreakz 
Heléne Stjernlöf Östra Göteborg 
Helmut Klug Team Galoscherna 
Henriette Rudhag  
Håkan Andersson Just do it 
Håkan Gustafson team 112 
Håkan Kånge  
Ia Ladestam  
Ingela Jern andersson Previa Göteborg 
Ingela Lundgren  
Inger Gjertsson  
Ingvor Gustavsson Sahlgrenska Universitetssjukhuset 
Ivka Budiswe Team Gbg 1 
Janika Karvinen Östra Göteborg 
Jannica Johansson Grannflickorna 
Jenny Almén Skogstjärn 2000 
Jenny Borgesand Sahlgrenska Universitetssjukhuset 
Jenny Karlsson Sekatörerna 
Jenny Pfolz  
Jenny Tilldal DFDS 
Jesper Fingal  
Jessica Bramwall morero Älvegårdens Elit 
Jessica Wissén jessica wissén 
Jimmy Gyllberg  
Jiri Tichy DFDS 
Joachim Wever Projekt Lagandan 
Joakim Andrén  
Joakim Svensson  
Joanna Wever randveer Projekt Lagandan 
Joel Fingal  
Joel Ternstrand Sveas fanclub 
Johan Carlsson Betonmast AB 
Johan Eliasson GHIF 
Johan Hällgren  
Johan Lundberg Sahlgrenska Universitetssjukhuset 
Johan Seeholm  
Johanna Stenberg Stenberg 
John Hedin Thumbs up! 
John Hellqvist Björnligan 
John Taylor Taylor Minions 
Jonas Johansson Utan Lalen 
Jonas Krantz  
Jonas Lindqvist  
Jonas Nilsson TräningsFreakz 
Jonas Sjöblom Förbränning 
Jonas Tornéus Team Tjoho 
Jonas Åkerlind MVLT 
Jonas Östman Östvinden 
Josef Wold EcoOnline 
Josefin Svensson  
Josefina Adebahr Happy 
Josefine Winell Team WinLin 
Kalle Kivistö Marias gossar 
Karin Andersson Pralinerna 
Karin Bergquist  
Karin Davidsson Grannflickorna 
Karin Ehrnlund  
Karin Jannerborn Sahlgrenska Universitetssjukhuset 
Karin Johansson  
Karin Larsson Run4Fun 
Karin Malmberg Amigos 
Karin Meuller Anki och Karin 
Karin Pettersson ITRIM Eriksberg 
Karin Rahmner Previa Göteborg 
Karin Vänerhav  
Karina Eftring Karina och essen 
Katarina Carlsson FOOD IT 
Katarina Ekman Sailors 
Katarina Järvelä CooperVision Nordic 
Katarina Klasson Alla 
Katharina Hansson Run4Fun 
Katrine Hermansson Jag och min mamma 
Kicki Björklund 3*Björklund 
Klas Johnsson  
Kristina Olsson Östra Göteborg 
Kristina Ryden  
Lars Fors De vältränade 
Lars Kristiansson  
Lars-Erik Björneloo Lars-Eriks 
Lena Bergkvist Previa Göteborg 
Lena Fostvedt FUL 
Lena Fritzell ÅF 2016 team 
Lena Johansson  
Lena Johansson  
Lena Petersson  
Lena Schröder FOOD IT 
Lidija Tomic  
Lina Bäcker Hisingens hurtigbullar 
Linda Comstad odén  
Linda-marie Nordenskjöld Pralinerna 
Lisa Ahlstedt  
Lisa Fresk Freskarna 
Lisa Holm  
Lisa Mossberg  
Lisa Schjelde  
Lisa-stina Pettersson  
Lisbeth Borgesand  
Liv Dahrén  
Lotta Rydin hedberg  
Lovisa Andrén  
Madeleine Johansson Vi klarar allt 
Magnus Attemalm Betonmast AB 
Magnus Lignell Hellre än bra! 
Magnus Olofsson  
Magnus Wedel  
Magnus Åfeldt Soppgänget 
Malin Axhammar  
Malin Björk Sahlgrenska Universitetssjukhuset 
Malin Hedroy Östra Göteborg 
Malin Strömstedt  
Malin Van manen  
Malin Winald Team Hassel 
Marcus Lindeberg Chrisicus 
Maria Alexandersson Sahlgrenska Universitetssjukhuset 
Maria Berntsson Lonesome runners 
Maria Dreyer mia&micke 
Maria Gunnarsson Marias gossar 
Maria Larsson Ich bin ein Berliner 
Maria Nilsson  
Maria Nilsson  
Maria Sannerholm  
Maria Sevón  
Maria Wincent  
Marianne Wigh Team Bläsebo 
Marie Blomqvist Team Ollepop 
Marie Edvardsson fors Conrad&Co 
Marie Jonasson Steget 
Marie Karlsson I Ur och Skur Skogsgrinden 
Marie Karlsson  
Marie Karlsson CooperVision Nordic 
Marie Lindqvist F&F 
Marie Lundgren Sahlgrenska Universitetssjukhuset 
Marie Magnusson  
Marie Olsson Blandis 
Marie Persson CooperVision Nordic 
Marie Pettersson  
Marie Svensson Hisingens hurtigbullar 
Marielle Fohlin  
Marielle Fohlin  
Mariette Johansson  
Marinette Moberg M&Å 
Marita Gardtman Blandis 
Martin Dohmen Tripnet AB 
Martin Hayes AstraZeneca 
Martin Karlsson Betonmast AB 
Martin Svenningsen Blixten och gänget 
Martin Wiklund  
Martina Jonsson EcoOnline 
Martina Moureau  
Matilda Öster  
Mats Bernhardtz  
Mats Hermansson Betonmast AB 
Mats Nordström Gifta 
Matthias Anbdersson  
Mattias Forsell Thumbs up! 
Mattias Gustafson Betonmast AB 
Mattias Jansson Kan Kal så kan Ada 
Maya Salsjö DFDS 
Mikael Hultberg Betonmast AB 
Mikael Käck mia&micke 
Mikael Ohlsson  
Mikael Wegerstam Kan Glenn så kan vi 
Milvia Lindblom  
Mira Zethelius  
Moa Richard Göteborgs-Posten 
Mona Lärstad Z72.3 Brist på fysisk träning 
Moni Elofsson Beppos 
Monia Sunesson Östra Göteborg 
Monica Andersson  
Monica Börjesson  
Monica Gunnarsson Dålig fantasi 
Monica Lomalm Flyt 
Monika Vulin  
Nathalie Karlsson GHIF 
Neshe Nuri Betonmast AB 
Nicklas Wahlman  
Niclas Hesselgren Betonmast AB 
Niclas Hultberg Betonmast AB 
Nicole Jantur CooperVision Nordic 
Niklas Olsson Team X-hallen 
Nina Liljesköld palmberg  
Noori Tamer  
Olof Ask  
Oscar Larsson Betonmast AB 
Palle Niklasson Västsvenska Ornitologiföreningen 
Patrik Carmichael EcoOnline 
Paula Erlandsson  
Pauline Granstav  
Per Johannesson Betonmast AB 
Per Nordlöf Team Träningsvärken 
Per Åkerström Östra Göteborg 
Per-Anders Ek FOOD IT 
Per-Erik Frennberg Östra Göteborg 
Pernilla Bergqvist Kan Glenn så kan vi 
Peter Bartholdsson Powercell 
Peter Claesson GHIF 
Peter Gjertsson  
Petra Willman FOOD IT 
Petter Hermansson Jag och min mamma 
Philippa Rörby FabulAZ 
Rahil Dahlén  
Ralf Svenningsen Blixten och gänget 
Rebecca Bergman  
Rickard Edh Alla 
Riikka Manner Team Ollepop 
Risto Lauronen Team Lauronen 
Ritva Wiksjö Sahlgrenska Universitetssjukhuset 
Robert Carlund  
Robert Karlsson GHIF 
Robert Sandell Forma 
Roger Wannholt Sahlgrenska Universitetssjukhuset 
Roland Jonsson ITRIM Eriksberg 
Rolf Kagelind Marias gossar 
Rose-marie Nyström DFDS 
Sandra Axelsson Betonmast AB 
Sandra Dahlgren  
Sandra Johansson Sahlgrenska Universitetssjukhuset 
Sandra Nilsson Konkubinerna 
Sandra Svenningsen Blixten och gänget 
Sara Flodin Sahlgrenska Universitetssjukhuset 
Sara Fredriksson PERFA 
Sara Klug Team Galoscherna 
Sara Sjöberg YLSA 
Satu Knutsson  
Sofia Jansson Make it happen 
Sofia Lenhagen Moms of 3 
Sofia Ljungqvist Moms of 3 
Sofia Skoogh Karina och essen 
Sophia Wennerbeck  
Stefan Nilsson  
Stefan Strömberg Betonmast AB 
Stina Hemdal  
Stjepan Picek Team Gbg 1 
Sture Olsson Vaniljbullen 
Sus Ekstedt Team Katsus 
Susanna Eggertsen larsson  
Susanne Arvidsson  
Susanne Björk Dålig fantasi 
Tarja Saarela  
Teresia Malm  
Theres Andersson Götaplatsgruppen 
Therese Hedberg  
Therese Kaldegård  
Therese Larsson Team Agge 
Therese Von bargen Utan Lalen 
Thomas Ekstedt Katsus 
Thomas Hedberg  
Thomas Larsson  
Tina Hoffmann  
Tina Redin Vi klarar allt 
Tomas Axelsson Betonmast AB 
Tomas Jansson  
Tomas Karlsson  
Tony Nilsson-johansson Marias gossar 
Torbjörn Johansson Team Fight 
Tove Jendman culshaw Powercell 
Ulf Blomqvist Betonmast AB 
Ulf Eriksson FUL 
Ulf Olsson Ulfåsa 
Ulla Johansson Sahlgrenska Universitetssjukhuset 
Ulrica Lomalm Flyt 
Ulrika Karlsson  
Ulrika Lundback Team Lundback 
Ulrika Praetorius Soppgänget 
Ulrika Retteli  
Ulrika Schüler  
Ulrika Stormberger  
Veronica Berviand  
Veronica Nordström Gifta 
Victoria Stålheim  
Viktoria Heller  
Yasmin Olsson  
Ylva Andréasson YLSA 
Ylva Hertz Team Galoscherna 
Yvonne Haag  
Zenitha Chroneer  
Åsa Berglund-nyman  
Åsa Brännman  
Åsa Karlsson Pralinerna 
Åsa Olsson Ulfåsa 
Åse Zachrisson M&Å