Anmälningar Göteborgsklassikern

Listan kan sorteras på Förnamn, Efternamn och Grupp och du visas på listan så snart din betalning bokförts på vårt BankGiro.

Anmälningsåret är det år då vi registrerat din anmälan.

Förnamn Efternamn Grupp
Anders Broo Miljökemigruppen 
Ann Elfström broo Miljökemigruppen 
Ann Lindström  
Anna Feuk  
Anna Ingvaldsdotter Schnyggon 
Annelie Svenningsen Blixten och gänget 
Annie Långh di fiine! 
Annika Olofsson Impresive Ladies 
Annika Persson Mor&Dotter 
Annika Wennersten Syrrorna 
Arvid Brännman  
Bibbi Sköldberg Do it 
Charlotte Benjaminsson  
Christer Augustsson Eitechs Elit 
Clara Olsson persson CCC 
Elenor Timms Impresive Ladies 
Elin Caesar  
Emelie Sköldberg Do it 
Emma Hermansson Team Jontefonden 
Emma Lagerkvist Jänterna 
Erika Mandorf Liandorfarna 
Eva Carlbom Swerea IVF 
Eva Jönsson Jönssonligan 
Fredrik Fostvedt FLUM 
Fredrik Klöfverskjöld Eitechs Elit 
Frida Magnusson FOOD IT 
Gunilla Linnea nusjutton 
Gunilla Person Team F&F 
Hanna Floengård FOOD IT 
Helene Sjögren Billdals killar & tjejer 
Henrik Lewerentz Eitechs Elit 
Jane Mcpheat  
Jenny Jonasson Bokcirkeln 
Joakim Hallberg  
Johan Ersman Eitechs Elit 
John Taylor Taylor Minions 
Jonas Östman Östvinden 
Karolina Magnusson Jänterna 
Katarina Carlsson FOOD IT 
Katarina Klasson  
Katarina Klasson  
Katarina Rask-andersen  
Lars Antbäck  
Lars-göran Johansson Går det så går det 
Lena Borg  
Lena Fostvedt FLUM 
Lena Schröder FOOD IT 
Lina Björnberg Jänterna 
Lina Johannesson Bokcirkeln 
Linda Karlsson  
Linda Persson Mor&Dotter 
Linda-marie Nordenskjöld Pralinerna 
Linn Kristiansen Vi som tränar för klassikern 
Liselotte Lindgren Kussarnas Göteborgsklassiker 
Magnus Långh di fiine! 
Marie Lundblad Pralinerna 
Martin Feuk  
Martin Svenningsen Blixten och gänget 
Matilda Waltilla Går det så går det 
Mia Bökmark Impresive Ladies 
Mikael Pettersson  
Monica Börjesson Sahlgrenska Universitetssjukhuset 
Monica Henriksson FLUM 
Niclas Andersson Team BDS 
Ola Liander Liandorfarna 
Olivia Martinsson Team Jontefonden 
Paula Erlandsson  
Pauline Aldenvik Powerpinglorna 
Per-Anders Ek FOOD IT 
Permagnus Sjögren Billdals killar & tjejer 
Pernilla Aldenvik Powerpinglorna 
Pernilla Larsson Impresive Ladies 
Pernilla Sjögren Billdals killar & tjejer 
Petra Willman FOOD IT 
Ralf Svenningsen Blixten och gänget 
Risto Lauronen Team Lauronen 
Robert Långh di fiine! 
Sandra Svenningsen Blixten och gänget 
Sara Nystedt  
Sara Rystedt Syrrorna 
Siv Odéhn Jänterna 
Sofia Björk Syrrorna 
Sofia Dersén  
Sofia Frans  
Sofia Jansson Make it happen 
Stefan Hackström  
Thomas Liås  
Tina Askbrink Askbrinkarna 
Tomas Jansson  
Tommy Nilsson  
Ulf Eriksson FLUM 
Ulla Carlsson  
Ulla Löfstrand  
Ulrika Keisu  
Ulrika Villman blad Vi som tränar för klassikern 
Yvonne Ludwigs